Меблі для FATUM
Найпростіший спосіб зробити будь-яке заняття цікавим полягає в тому, щоб надати діяльності характер змагання.

Ми в Фатумі з самого відкриття взяли
для себе тверде рішення ніколи не зупинятися і бути кращими. Продовжуючи вас радувати нашою доброю і душевною атмосферою.
Меблі для компанії White Label Agency
White Label Agency - найбільша компанія з розробки WordPress у Європі. Ми створюємо веб-сайти як партнер з питань розвитку цифрових агентств по всьому світу, але в основному в США.
Наш штаб управління проектами WordPress знаходиться у Вільямстауні, штат Массачусетс, США, а наш офіс з розробки WordPress знаходиться в Одесі та Полтаві, Україна.

Наша швидко зростаюча команда розробників повних стеків працює лише на сайтах WordPress, і ми зосереджуємося в першу чергу на створенні сайтів за допомогою Foundation Framework або Twitter Bootstrap. Ця спеціалізація означає, що наш аутсорсинг WordPress є швидким, точним та найвищою якістю.
Меблі для BARBERSHOP OLD DUTCH
Стильная стрижка, выполнена профессиональными барберами – это лишь вершина айсберга и видимый результат. И только ты знаешь на самом деле, что проведя время у Старого Голландца, ты действительно отдохнул. Спокойная атмосфера и приятная музыка, только мужские беседы за стаканом отменного виски – то, что время от времени нужно каждому мужчине.

Двери нашего барбершопа «Old Dutch» открыты с 2016 года, и ты всегда можешь найти нас в Полтаве и Одессе.
Приходи, ведь Старый Голландец уже ждет тебя пообщаться и согреться качественным алкоголем, в то время как опытные мастера будут работать над твоим образом.
Міське кафе
"Bez Turbot"
Найбезтурботніший заклад Полтави Міське кафе з затишною атмосферою та ароматною кавою! ☕️ Готуємо смачні авокадо-тости на сніданок, пасту на обід та тортики до кави!

Маємо класні локації для твоїх фото! Чекаємо на тебе з нетерпінням!